درباره ما – About Us | سیبا رول

درباره سیبا رول بیشتر بدانید

سیبا رول با دانش حاصل از علم و فناوری روز دنیا و با تجربه 20 ساله در تولید انواع رولیک و غلطک با هدف همکاری با صنایع و معادن کشور و پیشبرد چرخ های صنعت میهن عزیزمان پا به عرصه تولید گذاشت و با پشتکار کادر مجرب و متعهد خود توانست بعنوان عضو فعالی از چرخه صنعت کشور در زمینه تولید انواع رولیک و قطعات خطوط انتقال فعالیت خود را گسترش دهد. سیبا رول سعی در بهبود خدمات و بالابردن روزانه کیفیت تولیدات خود داشته و در این زمینه با تلاش فراوان توانسته است همگام با دانش و فناوری روز دنیا پیش رود. بدیهی است پیشرفت های جهان صنعت ساکن نخواهد بود و مدیران سیبا رول با آخرین نیازها و تغییرات بازار همراه شده و با تفکری خلاق و نوآورانه تولیدات خود را روانه بازار میکنند.

رولیک یکی از قطعات استاندارد و از اجزا جدا ناپذیر تجهیزات انتقال مواد میباشد که وظیفه کاهش اصطکاک بین قطعات تجهیزات و انتقال مواد مکانیکی را دارد و با نام هایی از قبیل رولیک ، رولر و هرزگرد نیز شناخته میشود. رولیک بعنوان یکی از مهمترین اجزای تشکیل دهنده نوار نقاله انواع مختلفی دارد که فقدان برخی گونه های آن منجر به ایجاد اختلال در گردش چرخه صنعت کشور شده است.

در همین راستا سیبا رول به جهت تعامل با صنایع و معادن مختلف به کم و کاستی بازار و صنعت داخلی در خصوص نبود انواع رولیک های خاص در کشور پرداخته و با پیگیری مستمر مدیران و همکاری مهندسین صنایع و معادن مختلف توانسته است مشکلات عدم موجودی رولیک های خاص را مرتفع نماید. امروزه سیبا رول نه تنها انواع رولیک های مورد نیاز بازار کشور را با بهترین کیفیت، تولید و عرضه میکند بلکه در زمینه تولید انواع باند آموند و نوار نقاله سرآمد دیگر تولید کنندگان به حساب می آید و امیدوار است که نیازهای قطعات خطوط انتقال را با بهترین کیفیت و سرعت پاسخگو باشد.

تماس بگیرید